16-26 Вересня 2017 р. / о. Кріт, Греція

Середа, 19.06.2019, 01:54

Вітаю Вас Гість | RSS | Головна | Другий Раунд (Кіпр) | Реєстрація | Вхід

 

 

 


Умови участі в конференції


 
Для участі у конференції необхідно:

1. До 1 липня 2017 року надіслати заявку на участь у роботі конференції
2. До 15 серпня 2017 року надіслати статтю та копію квитанції про сплату оргвнеску одним файлом (WinRAR архів) на e-mail: conference@tneu.edu.ua. Надісланий файл назвати прізвищем автора(ів) тез (наприклад: Ткаченко). Статті, що не відповідають вимогам або подані пізніше встановленого строку, не приймаються.


ФІНАНСОВІ УМОВИ:
 
І) УЧАСТЬ В КОНФЕРЕНЦІЇ (А+Б)
 

А) Вартість участі у конференції складає на тижневий термін 599 євро, на десятиденний – 740 євро

Розрахунок здійснюється в гривнях за курсом на день повної плати до 01. 07.2017. Вартість оплати включає авіапереліт Київ-Іракліон-Київ, трансферт з аеропорту Іракліон до гоелю, проживання у двохмісному номері готелі Mira Mare 4*, двохразове харчування (сніданок+вечеря), медична страхівка. Оплата здійснюється за рахунком туристичної компанії Travel Bauer, який маєте запросити за телефонами: 0956345805; 0503752335. Місця заброньовані для оргкомітету на обмежений період; з часом наявність ваільних місць у готелв та ціна може змінитися. Wi-Fi безкоштовний.
Опис готелю. Будова отелю здійснена на схилах пагорка проміж двома обладнаними пляжами неподалік до центру міста Агіос Ніколас у традиційному грецькому архітектурному стилі, до якого входять головний корпус, корпуса з номерами бунгало, віллами, численними магазинами і насиченим нічним життям. Останній ремонт здійснено у 2010 р. Окремий корпус побудовано на підвищенні, з якого відкривається чудовий вигляд на затоку Миробелло. Готель відзначається високою якістю харчування, доглянутою територією, розвинутою інфраструктурою. Готель добре пристосований для відпочинку з дітьми та парам, які надають перевагу віддаленості від міської метушні. Водночас через наявність спусків і підйомів незручності і складності можуть мати гості, для пересування яких потрібні інвалідні коляск.
Номери у стандарті. Ліжка 2 односпальні або одне двоспальне, додатково – софа або розкладне ліжко. Допускається проживання 3-х осіб; площа – 16-20 м2
Пляжи муніципальні. Гальковий пляж – 50м від отелю, пісчаний пляж Almyros – 300 м. Захід в море відповідно галька або пісок. Пляжні рушники видаються під депозит 10 євро, заміна рушника ватує 2 євро. Аренда 2-х шезлонгів і парасолькі – 6 євро / день.
Відстані. Море / океан – 0,1 км від готелю, озеро – 1,5 км, тиша, сьюти нові, до міста Агіос Ніколаос 800 м, до центру – 15 хв ходу, супермаркет – 1 км, ринок – 1 км,

Б) 590 гривень (лише участь у конференції )– оргвнесок (стаття у фаховому економічному журналі; АКТ впровадження наукових результатів; роздатковий матеріал; канцприналежності; пересилка одного екземпляра журнала авторові. [Можлива публікація у «Журналі Європейської економіки» (видається українською і англійською мовою, реферується: Index Kopernicus$ JEL – США, ВИНИТИ – РФ, поданий на експертну оцінку до Scopus)]).

В) 950 гривень – участь у конференції + стажування.

ІІ) ЗАОЧНА УЧАСТЬ В КОНФЕРЕНЦІЇ
 
В) 350 гривень – заочна участь в конференції (що включає статтю у фаховому економічному журналі; АКТ впровадження наукових результатів; пересилка одного примірника журнала авторові). 
 
Оргвнесок (Б, В) необхідно перераховувати на:
 
● Рахунок отримувача – 2924003661/980
● МФО – 338879
● Банк отримувача – Філія АТ Укрексімбанку в м.Тернопіль
● Отримувач – Філія АТ Укрексімбанку в м.Тернопіль
● Код отримувача – 22607369
● Призначення платежу – Для зарахування на к/р 0174000236 ПП Уніят Ю.В.
   За інформаційні послуги при проведенні 
   конференції
від ____ П.І.Б. платника

 У випадках допущення помилок у реквізитах або при відсутності у призначенні платежу фрази: «На к/р 0174000236 ПП Уніят Ю.В.» кошти будуть повертатися відправнику.


Вимоги до оформлення статті:
 1. До опублікування приймаються наукові праці, які раніше не друкувалися.
 2. Оформлення статті повинне відповідати вимогам ВАК України та включати наступну структуру: постановка проблеми; аналіз останніх досліджень і публікацій; виділення невирішеної проблеми; формування цілей статті; виклад основного матеріалу дослідження; висновки та перспективи подальших досліджень у даному напрямку. До статтей додається Резюме (Summary) (обсягом щонайменше 10 рядків) українською та англійською мовами і ключові слова
 3. Обсяг статті не повинен перевищувати 12-ох сторінок (0,5 д.а.), включаючи рисунки і таблиці. Кількість авторів – не більше двох.
 4. У верхньому правому кутку тез доповіді вказуєтья ім'я та прізвище автора (12 пт, великими літерами, напівжирний, курсив). Наступний рядок – назва організації, де працює (навчається) автор – повністю (кегель 12 пт). Далі, через один інтервал, назва доповіді великими літерами (кегель 12 пт, напівжирний) по центру, а також через один інтервал – резюме (кегель 12 пт). Після чого йде виклад основного тексту статті (кегель 12 пт). Насамкінець, через інтервал друкується список використаних джерел, які повинні бути пронумеровані відповідно до порядку згадування їх в тексті (кегель 12 пт, курсив).
 5. До тексту статті, без узгодження з автором, можуть бути внесені редакційні правки.
 6. Надіслані статті доповідей, що не відповідають вищенаведеним вимогам, не розглядаються.

 
Адреса оргкомітету:
Web: http://konferenceukr.at.ua/
Email: conference@tneu.edu.ua  
Поштова Адреса:
Кафедра міжнародної економіки, Тернопільський національний економічний університет, вул. Львівська, 11, м. Тернопіль, Україна, 46020

Контактні телефони:

(068) 846 44 58 – Максим Андрійович Живко

(050) 881 27 05 – Максим Андрійович Живко

(096) 673 51 40 – Павліна Олексіївна Ліфанова

ENGLISH LANGUAGE

Наша погода • ТНЕУ

 • Курс обміну (UAH/EUR)

  Курси валют

  Статистика


  Онлайн всього: 1
  Гостей: 1
  Користувачів: 0